Bartosz Woldański

autor: Bartosz Woldański | dodano: 14.03.2013

 

Tomb Raider - Lara żywa jak nigdy, ale czy w tak samo dobrej formie? Testujemy AMD TressFX na karcie ASUS Radeon HD 7950 Direct CU II TOP 3 GB!

Tagi: recenzja Eidos karta graficzna opinie Tomb Raider Lara Croft Square-Enix Crystal Dynamics crystal dynamics eidos tomb raider tr lara Karta graficzna Camilla Luddington pl dubbing tomb raider 2013 Karolina Gorczyca Recenzja test karty graficznej AMD TressFX ASUS Radeon HD 7950 Direct CU II TOP

Wprowadzenie

Po latach stagnacji wirtualnych przygód Lary Croft seria przechodzi drastyczną metamorfozę, znacznie większą niż w momencie przejęcia od Core Design pałeczki przez Crystal Dynamics. Za restart serii odpowiadają ciągle ojcowie Legacy of Kain. Inspiracji zasięgnęli u Naughty Dog – twórców Uncharted, sprowadzając nowego Tomb Raidera do poziomu nieskrępowanej gry akcji. Czy tak poważna zmiana w fundamencie rozgrywki wyszła tytułowi na dobre?


Koncepcja nowych przygód odmłodzonej Lary Croft zmieniła się od pierwszych zarysów. Jeszcze w dniu zapowiedzi restartu gra jawiła się jako survival nawet z odrobiną dawką mrożących krew żyłach scen i brutalnością, jaką nie eksponowała seria nigdy wcześniej. Ale już przez ostatni rok coraz częściej nie padały słowa „survival”, a przynajmniej nie w dosłownym jego ujęciu, zniknęła też mroczna atmosfera, a całość sprowadzona do czystej gry akcji w stylu Uncharted. Jaki mamy tego rezultat?

1 2 3 4 5 6 7
    Lary pierwsze kroki

oceń artykuł:

(5.0/5.0, 11 ocen)

 

Komentarze (2):

b.woldanski

b.woldanski (2013.03.16 16:40)

 
1
 
Bo nie miało być rozmachu, to nie jest test. To jest recenzja gry + w ramach dodatku sprawdziliśmy wpływ TressFX na wydajność.

Przykładowe testy kart graficznych w grach znajdziesz w dziale "Testy" (m.in. AC3, Hitman Rozgrzeszenie).
Siurek

Siurek (2013.03.16 16:18)

 
2
 
Bardzo słaby test, zwłaszcza po tym co pokazało już dawno temu purepc i pclab. Róbcie testy z większym rozmachem panowie :)

Dodaj komentarz: