dziablook

autor: dziablook | dodano: 05.01.2009

 

Mortal Kombat vs. DC Universe



Podsumowanie

Czasu spędzonego z Mortal Kombat vs DC Universe z pewnością nie będę uważał za zmarnowany. Grając bawiłem się znakomicie. Podstawowym magnesem przysięgającym do nowego Mortala jest klimat. Lokomotywę napędzaną przez charakterystycznych smoczych wojowników dodatkowo przyspieszają znane postacie z komiksów DC z Supermanem na czele. Lokomotywę, która pędzi bez zarzutu, bez zgrzytów i niepotrzebnych przystanków. Metafora być może infantylna, lecz doskonale obrazująca najnowszy produkt Midway. Dołączenie superbohaterów do walki zdecydowanie wyszło najświeższemu turniejowi Mortal Kombat na dobre, nieumiejętny mariaż mógł jednak zupełnie go zepsuć.

Mortal Kombat vs DC Universe to znakomita rzemieślnicza robota. Zabrakło ziarenka geniuszu, by ochrzcić tą grę mianem wyjątkowej. Niemniej fani smoczej serii, czy też superbohaterów, z powodzeniem mogą dodać plusik do ostatecznej oceny.



Grę do recenzji dostarczyła firma Cenega Poland

1 2 3 4 5 6
Technikalia    

oceń artykuł:

(4.3/5.0, 3 ocen)

 

Komentarze (2):

~Gość

~Gość (2009.01.07 20:04)

 
70
 
Nie wiem, ale jakoś tego nie widzę. MK się skończyło dawno temu, a te próby reanimacji do mnie nie przemawiają. Zdecydowanie wolałbym kolejną część Tekkena :D
PCArena.pl

PCArena.pl (2009.01.05 08:26)

 
66
 
Każdy, kto chodź trochę interesuje się elektroniczną rozrywką, grał lub słyszał o serii Mortal Kombat. Ba! Mógł nawet ją poznać będąc zupełnym komputerowym, czy też konsolowym ignorantem - w filmach. Marka Mortal Kombat za sprawą charakterystycznych postaci oraz widowiskowości i brutalności walk na stałe zagościła w świadomości graczy.


Link:
http://pcarena.pl/page/86084/Mortal-Kombat-vs-DC-Universe/

Dodaj komentarz: