Bartosz Woldański

autor: Bartosz Woldański | dodano: 24.07.2011

 

Men of War: Oddział Szturmowy - tylko dla twardzieli

Tagi: strategia rts men of war Oddział Szturmowy

Wprowadzenie
Oddział Szturmowy to dodatek do strategii czasu rzeczywistego dla prawdziwych zapaleńców. Twórcy znowu utwierdzają nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z ?hardkorem? w czystej postaci ? wymagająca pomyślunku i taktyki gra nie jest dla każdego. Jest to doskonały przykład, który nie ulega trendom i skierowany jest do wąskiego grona odbiorców. Taki jest Men of War.

 


Men of War jest spadkobiercą robiącego niegdyś kolosalne wrażenie Soldiers: Ludzie Honoru. Pamiętacie jeszcze ten tytuł? Wkradł się w rynek za sprawą fenomenalnej wówczas oprawy audio-wizualnej oraz przede wszystkim horrendalnego wręcz stopnia trudności. Jeśli wtedy włosy stawały Wam dęba i nie mogliście spać po nocach, bo produkt ukraińskiego studia Best Way dał ostro popalić, to Men of War nie jest dla Was.

A szczególnie ten dodatek ? Oddział Szturmowy, przeznaczony wyłącznie dla prawdziwych twardzieli, którym poprzednie odsłony z tej serii i serii bliźniaczych (Faces of War i wspomniane Soldiers) nie sprawiają już kłopotów i tym samym napełnili się nimi do syta, ale przede wszystkim chcą więcej.

1 2 3 4 5 6
    Do oddziału trzeba dwojga

oceń artykuł:

(4.3/5.0, 3 ocen)

 

Komentarze (0):

Brak komentarzy dla danej publikacji

Dodaj komentarz: